Kursy dla dzieci Kursy dla dzieci Kursy dla młodzieży Kursy dla młodzieży Kursy dla dorosłych Kursy dla dorosłych Półkolonie Półkolonie

Język hiszpański

Hiszpański dla dzieci

Dzieci młodsze - zajęcia cztery razy w miesiącu po 45 minut.
Dzieci starsze - zajęcia cztery razy w miesiącu po 60 minut.

Uczymy się głównie bawiąc, ale mimo zabawowej formy zajęć dzieci nabywają umiejętność porozumiewania się w języku obcym w podstawowym zakresie. Ponadto uczestniczenie w zajęciach językowych w wieku przedszkolnym powoduje osłuchanie się z melodią języka i w znacznym stopniu ułatwia jego przyswajanie w wieku starszym.

Hiszpański dla gimnazjalistów

Kurs semestralny - 14 spotkań jeden raz w tygodniu po 90 minut

Kurs ogólny języka hiszpańskiego dostosowany do programu nauczania gimnazjum. Zapewnia wszechstronny rozwój umiejętności językowych, w szczególności tych niezbędnych podczas egzaminu gimnazjalnego. Nowoczesne metody nauki oraz zastosowanie różnorodnych materiałów (książki, gry, multimedia) sprawiają, że zajęcia są interesujące i atrakcyjne.

Hiszpański dla maturzystów

Kurs semestralny - 14 spotkań jeden raz w tygodniu po 90 minut

Jest to kurs obejmujący naukę wszystkich umiejętności językowych (tzw. cuatro destrezas: czytanie, słuchanie, pisanie i mówienie) oraz przygotowanie do matury, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Uczniowie zapoznają się z formułą egzaminu, jego specyficznymi wymaganiami oraz trenują rozwiązywanie typowych zadań maturalnych.

Hiszpański dla dorosłych "Raz a dobrze"

Kurs semestralny - 14 spotkań jeden raz w tygodniu po 90 minut

Kurs przeznaczony jest zarówno dla osób pragnących nauczyć się języka hiszpańskiego od podstaw, jak i dla tych, którzy posiadają już pewne doświadczenie. Wszechstronny rozwój sprawności językowych gwarantują skuteczne metody opierające się na interakcji oraz ćwiczeniach motywujących do dalszych postępów i samodoskonalenia. Skuteczną i ciekawą naukę zapewnia wykorzystanie różnorodnych materiałów dydaktycznych oraz praca w przyjaznej atmosferze.

Spis treści